Algemeen

WEDSTRIJDLEIDER: BERTUS GROOT

Het bekertoernooi speelt zich gelijktijdig af met het clubkampioenschap. De partijen die hiervoor gespeeld worden tellen ook mee in de ranglijst van het clubkampioenschap. Gelijk aan het algemeen gebruikte systeem voor bekerwedstrijden in andere sporten, worden ook met dammen op basis van loting spelers tegen elkaar ingedeeld. De winnaar gaat door naar de volgende ronde totdat er een finale en winnaar overblijft. Voor deze loting wordt gebruikt gemaakt van een vaste paring waarbij vooruit kan worden bekeken wie de volgende tegenstander wordt. 

Sinds het seizoen 2015-2016 spelen we twee gescheiden competities: De Beker voor de snioren en De Berkmeer Cup voor de jeugd.

2016-2017

  SNAcup  
           
Voorronde   w1 Rene Emmaneel Daan v Os 2-0
    w2 Maarten v Ammers Jan Groeneweg 0-2 
    w3 Wart Verhagen Jan Algra 0-2
    w4 Co Filmer Dave Bleeker 0-2
    w5 Daan Pheijffer Guido Verhagen 0-2
    w6 Ma Koopmamschap Frank Aarts 2-0
    w7 Kevin v Langen Bertus Groot 2-0 
    w8 Exuperry Mwenedata Jan Bravenboer 2-0
           
1e ronde   w9 Roy Coster Vitalia Doumesh 1-1
    w10 Luuk Terweijden Sierd v Randen 0-2
    w11 Timo Kuiper Theo Tesselaar
    w12 Frans Groot Ivo de jong 0-2
    w13 Rene Emmaneel Jan Groeneweg
    w14 Jan Algra Dave Bleeker 0-2
    w15 Guido Verhagen Ma Koopmanschap 2-0
    w16 Kevin van Langen   R
           
2ev ronde   w17 Roy Costers Luuk Terweijden 2-0 
    w18 Theo Tesselaar Ivo de Jong 1-1 
    w19 Jan Groenweg Dave Bleeker 1-1 
    w20 Guido Verhagen Kevin van Langen 2-0 
           
3e ronde   w21 Theo Tesselaar Roy Coster 1-1
    w22 Guido Verhagen Jan Groeneweg 1-1
           
FINALE   w23 Jan Groeneweg Roy Coster 1-1 

De winnaar van de SNA-Cup...
Roy Coster! Op grond van een lagere rating. 
Roy: 1056 en Jan: 1073



 Berkmeercup   
         
voorronde w1  Jason v d Bos Puck Boudens 0-2
  w2 Fabian Visser   R
  w3 Stijn Hendriks Mick Boudens 0-2
         
ronde 1 w4 Jeroen Dijk Luuk Terweijden 0-2
  w5 LucaSmit Wiktoria Cedrowska 2-0
  w6 SanderGosselaar Tymon Lukasiak 0-2
  w7 Huub Pheijffer Naomi Snijder 2-0
  w8 Suraj Hilversum Ronald Braam 0-2
  w9 Jelle v d Eng   R
  w10   Puck Boudens R
  w11 Fabian Visser Mick Boudens 0-2 
         
ronde 2 w12 Luuk Terweijden Luca Smit 2-0
  w13 Tymon Lukasiak Huub Pheijffer 0-2
  w14 Roland Braan Jelle van der Eng 0-2 
  w15 Puck Boudens w11 0-2 
         
ronde 3 w16 Luuk Terweijden Huub Pheijffer 2-0 
  w17 Jelle van der Eng  Mick Boudens 2-0 
         
finale w18 Jelle van der Eng  Luuk Terweijden 2-0 

En de winnaar van de Berkmeercup is ...
Jelle van der Eng! 

2015-2016

Beker
Wedstrijd Paring Wit Zwart Uitslag
w1 26*7 C Jong R Emmaneel 0-2
w2 8*25 R Coster J Groeneweg 1-1 
w3 24*9 J Coevert  Ma Koopmanschap 0-2 
w4 10*23 M Homan F Groot 0-2
w5 22*11 J Algra    
w6 12*21 G Verhagen C Filmer 2-0
w7 20*13 I de Jong J Verhagen 2-0 
w8 14*19 F Aarts S Van Randen 0-2
w9 18*15 M van Leenen P Folgers 2-0
w10 16*17 Th Tesselaar D Bleeker 2-0
         
w11 w1-1 René Emmaneel R Mensinga 2-0
w12 2-w10 W Oudhuis Theo Tesselaar 0-2 
w13 w2-3 Roy Coster E Mwenedata 1-1
w14 4-w9 M Mensinga M van Leenen 2-0
w15 w3-5 Maurice Koopmanschap T Kuipers  
w16 6-w8 B Groot Sierd van Randen 1-1
w17 w4-w7 Frans Groot Ivo de Jong 0-2
w18 w6-w5 Guido Verhagen Jan Algra 2-0 
         
w19 w11-w18 René Emmaneel Guido Verhagen  
w20 w17-w12 Ivo de Jong  Theo Tesselaar 2-0
w21 w13-w16 Exupery Mwenedata Bertus Groot  
w22 w15-w14   Mitchel Mensinga  











 
w23 w19-w22      
w24 w21-w20   Ivo de Jong  
         
w25 w24-w23      

Berkmeercup
Wedstrijd Paring Wit Zwart Uitslag
w1 26*7 V Cedrowska F Lussenburg 2-0
w2 8*25 D Lussenburg A Breuker 0-2 
w3 24*9 P Boudens D Pheijffer 0-2
w4 10*23 R Fehrmann H Pheijffer 0-2
w5 22*11 R Braam Thijs Smit 0-2
w6 12*21 M Boudens M Breuker 2-0
w7 20*13 M v Ammers L Terweijden 1-1
w8 14*19 E v d Bom N van Langen 2-0
w9 18*15 N Snijder J v d Eng 0-2
w10 16*17 N Breuker S v d Bom 1-1 












 
w11 w1-1   T Lukasiak  
w12 2-w10 W Verhagen Stacey van der Bom 2-0
w13 w2-3 Adne Breuker A Jagdew 2-0
w14 4-w9 P v d Berg Jelle vd Eng 0-2
w15 w3-5 Daan Pheijffer T Smids 2-0 
w16 6-w8 J v d Bos Egbert vd Bom 2-0
w17 w4-w7 Huub Pheijffer Maarten van Ammers 0-2
w18 w6-w5 Mick Boudens Thijs Smit 2-0












 
w19 w11-w18 Tymon Lukasiak Mick Boudens 0-2
w20 w17-w12 Maarten van Ammers Wart Verhagen 2-0
w21 w13-w16 Adne Breuker Jason vd Bos 2-0
w22 w15-w14 Daan Pheijffer Jelle van der Eng  












 
w23 w19-w22 Mick Boudens w22  
w24 w21-w20 Adne Breuker Maarten van Ammers 0-2
 







 
w25 w24-w23 Maarten van Ammers    

2014-2015

Beker

w1

64-63

   
w2

62-61

   
w3

Jan Groeneweg

Niels Breuker 

2-0

w4

Jelle v d Eng

Sven Appel 

1-1 
w5

Mike van Vliet

Frank Aarts

0-2
w6

Duncan v Daalen

Dick Dam 

0-2

w7

J Schouten

Esmee Terweijden

0-2

w8

Wesley Croes

Luuk Terwijden

0-2 
w9

Guido Verhagen

Rianne Mensinga

2-0 
w10

Coen Jong

Pieter van de Berg

1-1

w11

Daan Pheijffer

Indy Pater

R
w12

Susan Snel

Danisja Lussenburg

0-2
w13

Maarten van Leenen

Timo Bloodshoofd

2-0

w14

Alexander Jagdew

-

R
w15

Erik van Kampen 

Nicole van Langen

2-0 
w16

Demi Pater

Wart Verhagen

w17

Theo Tesselaar

Tymo Smids

2-0

w18

Sierd van Randen 

Tyra Pater 

R
w19

Stacey van de Bom

Floris van de Dungen

1-1
w20

Arnoud Rood

Frans Groot

2-0
w21

  Mitchel Mensinga

R
w22

Bertus Groot

Maarten v Ammers

2-0

w23

Zoey Backer

Lewis Perry

0-2
w24

Timo Kuipers

Roy Coster

1-1 
w25

Kevin van Langen

Exuperry Mwenedata

0-2
w26

Lucien Bloodshoofd

Dave Bleeker

R
w27

Rene Emmaneel 

Ritchie Wijnker

R
w28

Huub Pheijffer

Fabian Lussenburg

2-0 
w29

Jan Algra

Ivo de Jong

0-2

w30

Mick Boudens

Co Filmer

0-2

w31

Willem Oudhuis

Egbert van de Bom

1-1

w32

Marian Mensinga

Lucas Korver

2-0
       
w33

w1-w2

   
w34

Jan Groeneweg

Jelle v.d. Eng

2-0
w35

Frank Aarts Dick Dam

0-2 
w36

Esmee Terweijden

Luuk Terweijden  0-2
w37

Guido Verhagen

Pieter van de Berg

2-0 
w38

Daan Pheijffer

Danisja Lussenburg 2-0
w39

Maarten van Leenen

Alexander Jagdew

2-0
w40

Erik van Kampen

Wart Verhagen 2-0 
w41

Theo Tesselaar

Sierd van Randen

2-0 
w42

Floris vd Dungen

Arnoud Rood 0-2 
w43

Mitchel Mensinga

Bertus Groot

2-0
w44

Lewis Perry

Roy Coster  0-2 
w45

Exupery Mwenedata

Dave Bleeker 0-2
w46

René Emmaneel

Huub Pheijffer 2-0
w47

Ivo de Jong

Co  Filmer

2-0 
w48

Egbert van de Bom

Marian Mensinga

0-2 
       
w49

w33

Jan Groeneweg  
w50

Dick Dam

Luuk Terweijden 1-1 
w51

Guido Verhagen

Daan Pheijffer  2-0
w52

Maarten van Leenen

Erik van Kampen R
w53

Theo Tesselaar

Arnoud Rood 2-0
w54

Mitchel Mensinga

Roy Coster  2-0
w55

Dave Bleeker René Emmaneel 2-0
w56

Ivo de Jong Marian Mensinga  2-0 
       
w57

Jan Groeneweg

Luuk Terweijden  2-0
w58

Guido Verhagen

Erik van Kampen R
w59

Theo Tesselaar

Mitchel Mensinga 0-2
w60

Dave Bleeker Ivo de Jong  0-2
       
w61

Jan Groeneweg Guido Verhagen  
w62

Mitchel Mensinga

Ivo de Jong  
       
w63

w61-w62

   

Berkmeercup

w64

Lukas Korver

Willem Oudhuis

0-2
w65

Niels Breuker

Mick Boudens

0-2

w66

Sven Appel

Jan Algra

0-2
w67

Duncan van Daalen

Fabian Lussenburg

2-0
       
w68

Julian Schouten

Willem Oudhuis

0-2 
W69

Wesley Croes

Mick Boudens

2-0
W70

Rianne Mensinga

Jan Algra

0-2 
w71

Coen Jong

Duncan van Daalen

2-0 
w72

  Egbert vd Bom

 
w73

Timo Bloodshoofd

Co Filmer

0-2
w74

Nicole van Langen

Huub Pheijffer

0-2 
w75

Tymo Smids

Exupery Mwenedata

0-2
w76

Stacey van de Bom

Lewis Perry

2-0
w77

Frans Groot

Bertus Groot

0-2 
w78

Maarten van Ammers

Floris vd Dungen

2-0 
w79

Zoey Backer

Sierd van Randen

0-2
w80

Timo Kuipers

Wart Verhagen

R
w81

Frank Aarts

Alexander Jagdew

2-0
w82

Jelle van der Eng

Danisja Lussenburg 2-0
w83

Esmee Terweijden

Pieter vd Berg 0-2 
       
w84

Willem Oudhuis

Wesley Croes 1-1
w85

Jan Algra

Coen Jong 0-2 
w86

Egbert vd Bom

Co Filmer 0-2
w87

Huub Pheijffer

Exupery Mwenedata 2-0 
w88

Stacey vd Bom

Bertus Groot 0-2 
w89

Maarten van Ammers

Sierd van Randen 0-2
w90

Wart Verhagen

Frank Aarts 2-0
w91

Jelle van der Eng

Pieter vd Berg  2-0 
       
w92

Wesley Croes Coen Jong 0-2
w93

Co Filmer

Huub Pheijffer 2-0
w94

Bertus Groot

Sierd van Randen 0-2 
w95

Wart Verhagen Pieter van den Berg 0-2 
       
w96

Coen Jong

Co Filmer R
w97

Sierd van Randen

Pieter van den Berg 2-0 
       
w98

Sierd van Randen

Co Filmer 1-1

2013-2014

Beker

1E RONDE
 
WIT 
ZWART 
UITSLAG
  w1

Mike Koopmanschap 

   
voor 14 November w2

G Verhagen

   
  w3

I de Jong

   
  w4

E van Kampen

   
  w5

Th Tesselaar

   
  w6

S Appel

P Moraal

0-2
  w7

L Perry

R Mensinga

2-0
  w8

L Moraal

S Elzinga

2-0 
  w9

T Kuipers

A Rood

2-0
  w10

J Algra

D van Haaster

0-2
  w11

J Tol

R  Wijnker

R
  w12

D Pheijffer

M Boudens

2-0
  w13

F Moraal

M van Leenen

0-2 
  w14

Th Luyt

Y Westerburger

R
  w15

J Geluk

S van der Bom

2-0
  w16

W Oudhuis

W Verhagen

2-0 
  w17

R Emmaneel

Th Pheijffer

2-0 
  w18

D Dam

J Muijs

2-0 
  w19

E Mwenedata

R Coster

0-2 
  w20

D Lussenburg

M van Ammers

0-2
  w21

F Groot

F Lussenburg

2-0 
  w22

E van der Bom

L Terweijden

0-2 
  w23

K van Langen

T Smids

R
  w24

N Seine

E Roeper

2-0 
  w25

R Steens

J Groeneweg

0-2 
  w26

B Groot

H Pheijffer

2-0 
  w27

S van Berkel

S  van Randen

0-2 
  w28

R Koopmanschap

A Jagdew

2-0 
  w29

M Mensinga

S Brink

1-1
  w30

J Schouten

C Filmer

0-2
  w31

C Jong

Ma Koopmanschap

R
  w32  

D Bleeker

F Aarts

2-0
         
2E RONDE
w33

Mike Koopmanschap

Dave Bleeker

2-0
voor 25 December w34

Ivo de Jong

Co Filmer

2-0
  w35

Theo Tesselaar

Peter Moraal

  w36

Lewis Perry

Linda Moraal

2-0
  w37

Timo Kuipers

Dirk van Haaster

2-0
  w38

Jessica Tol

Daan Pheijffer

0-2
  w39

Maarten van Leenen

Yairo Westerburger

2-0
  w40

Jeroen Geluk

Willem Oudhuis

0-2
  w41

Rene Emmaneel

Dick Dam

2-0
  w42

Roy Coster

Maarten van Ammers

2-0
  w43

Frans Groot

Luuk Terweijden

2-0
  w44

Tymo Smids

Niels Seine

0-2 
  w45

Jan Groeneweg

Bertus Groot

1-1
  w46

Sierd van Randen

Raymond Koopmanschap

0-2
  w47

Mitchel Mensinga

Erik van Kampen

2-0
  w48

Maurice Koopmanschap

Guido Verhagen

1-1
         
3E RONDE
w49

Mike Koopmanschap

Ivo de Jong

2-0 
Januari w50

Theo Tesselaar

Lewis Perry

2-0 
  w51

Timo Kuipers

Daan Pheijffer

2-0
  w52

Maarten van Leenen

Willem Oudhuis

1-1
  w53

Rene Emmaneel

Roy Coster

1-1
  w54

Frans Groot

Niels Seine

0-2
  w55

Bertus Groot

Raymond Koopmanschap

1-1
  w56

Mitchel Mensinga

Maurice Koopmanschap

         
4E RONDE
w57

Mike Koopmanschap

Theo Tesselaar

2-0
Februari

w58

Timo Kuipers

Willem Oudhuis

2-0 
  w59

Rene Emmaneel

Niels Seine

2-0
  w60

Bertus Groot

Mitchel Mensinga

0-2
         
HALVE FINALE
w61

Mike Koopmanschap

Timo Kuipers

1-1 
Maart

w62

Rene Emmaneel

Mitchel Mensinga

0-2
         
Finale

w63

Timo Kuipers

Mitchel Mensinga

 
April

       

BERKMEERCUP

VOORRONDE
 
 
WIT
ZWART
UITSLAG
  w64

Thomas Pheijffer

w1

 
Voor 25 December  w65

Joeri Muijs

w2

 
  w66

Exupery Mwenedata

w3

 
  w67

Danisja Lussenbuirg

w4

 
  w68

Fabian Lussenburg

w5

 
  w69

Egbert vd Brom

w6

 
  w70

Kevin van Langen

Rianne Mensinga

2-0
  w71

Elmar Roeper

Sam Elzinga

R
  w72

Arnoud Rood

Robert Steens

R
  w73

Jan Algra

Huub Pheijffer

2-0 
  w74

Ritchie Wijnker

Scott van Berkel

R
  w75

Mick Boudens

Alexander Jagdew

2-0
  w76

Frank Moraal

Stan Brink

0-2
  w77

-

Julian Schouten

  w78

Stacey vd Bom

Coen Jong

R
  w79

Wart Verhagen

Frank Aarts

0-2 
         
1E RONDE
w80

Dave Bleeker

Co Filmer

2-0 
Voor eind Januari  w81

Peter Moraal

Linda Moraal

2-0
  w82

Dirk van Haaster

Jessica Tol

2-0
  w83

Yairo Westerburger

Jeroen Geluk

R
  w84

Dick Dam

Maarten van Ammers

2-0 
  w85

Luuk Terweijden

Tymo Smids

2-0
  w86

Jan Groeneweg

Sierd van Randen

2-0
  w87

Erik van Kampen

Guido Verhagen

0-2
         
  w88

Thomas Pheijffer

Joeri Muijs

2-0
  w89

Exupery Mwenedata

Danisja Lussenburg

2-0
  w90

Fabian Lussenburg

Egbert vd Brom

0-2
  w91

Kevin van Langen

Elmar Roeper

2-0 
  w92

Arnoud Rood

Jan Algra

2-0 
  w93

Scott van Berkel

Mick Boudens

0-2
  w94

Stan Brink

Julian Schouten

  w95

Stacey vd Bom

Frank Aarts

0-2 
         
2E RONDE
w96

Dave Bleeker

Peter Moraal

Voor eind Februari w97

Dirk van Haaster

Yairo Westerburger

R
  w98

Dick Dam

Luuk Terweijden

2-0
  w99

Jan Groeneweg

Guido Verhagen

1-1 
  w100

Thomas Pheijfer

Exupery Mwenedata

0-2 
  w101

Egbert vd Bom

Kevin van Langen

0-2 
  w102

Arnoud Rood

Mick Boudens

0-2
  w103

Stan Brink

Frank Aarts

         
3E RONDE
w104

Dave Bleeker

Dirk van Haaster

Voor eind maart  w105

Dick Dam

Jan Groeneweg

1-1 
  w106

Exupery Mwenedata

Kevin van Langen

2-0
  w107

Arnoud Rood

Frank Aarts

2-0
         
HALVE FINALE
w108

Dave Bleeker

Dick Dam

2-0
  w109

Exupery Mwenedata

Arnoud Rood

0-2 
         
FINALE
w110

Dave Bleeker

Arnoud Rood (WINNAAR)

1-1 

2012-2013

Beker

1E RONDE
WIT
ZWART
UITSLAG
  Vrij Mike Koopmanschap  
w1 K v Langen P Moraal 0-2
w2 F Aarts D Bleeker 0-2
w3 J Muys M Janmaat 2-0
w4 B Groot L Terweijden 2-0
w5 S de Vries D Lussenburg 2-0
w6 G Verhagen Maurice Koopmanschap 2-0
w7 E van Kampen S Janmaat 2-0
w8 R Mooser J Geluk 0-2
w9 C Filmer E Mwenudata 2-0
w10 T Kuipers B Borst 2-0
w11 M Farez E Terweijden 2-0
w12 D Fagel S Arisz 2-0
w13 J Algra R Koopmanschap 0-2
w14 A Rood R Mensinga 2-0
w15 S Brink F Groot 0-2
w16 A Jagdew F van der Wal 2-0
w17 Th Luyt E Roeper 0-2
w18 S Appel D Dam 0-2
w19 F Lussenburg S v Randen 0-2
w20 F Moraal M v Leenen 0-2
w21 J van der Wal Y Westenburger 0-2
w22 R Emmaneel W Verhagen 2-0
w23 R Steens B van Straten 0-2
w24 J Schouten I de Jong 0-2
w25 J Groeneweg M Mensinga 1-1
w26 N Seine L Moraal 1-1
w27 R Coster Th Tesselaar 0-2
w28 D v Haaster J Tol 2-0
w29 T Smids L Perry 0-2
w30 W Oudhuis D Nunnink 2-0
w31 D Steens C Jong 0-2
       
2E RONDE
     
w32 Mike Koopmanschap Dave Bleeker 1-1
w33 Joeri Muijs Bertus Groot 0-2
w34 Stan de Vries Guido Verhagen 0-2
w35 Erik van Kampen Jeroen Geluk -
w36 Co Filmer Timo Kuipers 1-1
w37 Michel Farez Dennis Fagel 0-2
w38 Raymond Koopmanschap Arnoud Rood 1-1
w39 Frans Groot Alexander Jagdew 2-0
w40 Elmar Roeper Dick Dam 2-0
w41 Sierd van Randen Maarten van Leenen 2-0
w42 Yiaro Westerburger Rene Emmaneel 0-2
w43 Robert Steens Ivo de Jong 0-2
w44 Mitchel Mensinga Linda Moraal 2-0
w45 Theo Tesselaar Dirk van Haaster 2-0
w46 Lewis Perry Willem Oudhuis 1-1
w47 Coen Jong Peter Moraal 0-2
       
3E RONDE
     
w48 Dave Bleeker Bertus Groot 0-2
w49 Guido Verhagen Jeroen Geluk 2-0
w50 Co Filmer Dennis Fagel 2-0
w51 Arnoud Rood Frans Groot 2-0
w52 Dick Dam Sierd van Randen 1-1
w53 Rene Emmaneel Ivo de Jong 2-0
w54 Mitchel Mensinga Theo Tesselaar 1-1
w55 Lewis Perry Peter Moraal 0-2
       
4E RONDE
     
w56 Bertus Groot Guido Verhagen 0-2
w57 Co Filmer Arnoud Rood 2-0
w58 Sierd van Randen Rene Emmaneel 1-1
w59 Mitchel Mensinga Peter Moraal 2-0
       
HALVE FINALE
     
w60 Guido Verhagen Co Filmer 2-0
w61 Sierd van Randen Mitchel Mensinga 0-2
       
FINALE
     
w62 Guido Verhagen Mitchel Mensinga (W) 1-1

Berkmeercup

1E RONDE
 WIT
ZWART
UITSLAG
w63 Frank Aarts Thomas Luyt 2-0
w64 Mees Janmaat Sven Appel 1-1
w65 Luuk Terweijden Kevin van Langen 0-2
w66 Danisja Lussenburg Fabian Lussenburg 0-2
w67 Maurice Koopmanschap Frank Moraal 1-1
w68 Sem Janmaat Janou van der Wal 2-0
w69 Richard Mooser Wart Verhagen 0-2
w70 Exuperry Mwenedata Benno  van Straten 2-0
w71 Bert Borst Julian Schouten 2-0
w72 Esmee Terweijden Jan Groeneweg 0-2
w73 Sanne Arisz Niels Seine 0-2
w74 Jan Algra Roy Coster 0-2
w75 Rianne Mensinga Jessica Tol 0-2
w76 Stan Brink Tymo Smids 2-0
w77 Finn van der Wal Denise Nunnink 2-0
w78 Mike Koopmanschap Dominique Steens 2-0
       
2E RONDE
     
w79 Frank Aarts Sven Appel 2-0
w80 Kevin van Langen Fabian Lussenburg 2-0
w81 Frank Moraal Sem Janmaat 0-2
w82 Wart Verhagen Exuperry Mwenedata 1-1
w83 Bert Borst Jan Groeneweg 0-2
w84 Niels Seine Roy Coster 0-2
w85 Jessica Tol Stan Brink 0-2

w86 - Mike Koopmanschap  
       
3E RONDE
     
w87 Frank Aarts Kevin van Langen 0-2
w88 Sem Janmaat Wart Verhagen 1-1
w89 Jan Groeneweg Roy Coster 1-1
w90 Stan Brink Mike Koopmanschap 1-1 
       
4E RONDE
     
w91 Kevin van Langen Wart Verhagen 2-0
w92 Roy Coster Stan Brink 2-0
       
FINALE
     
w93 Kevin van Langen Roy Coster 0-2

2011-2012

BEKER

VOORRONDE
     
w1 M Farez C Filmer * 0-2
w2 T Smids * M Janmaat 0-2
w3 R Koopmanschap * Bo Thier 2-0
w4 J Algra J Tol * 2-0
w5 D Fagel D Dam * 0-2
w6 R Coster * S Appel 2-0
w7 M Mensinga * S Janmaat 2-0
w8 J Muijs B Groot * 0-2
w9 R Emmaneel * R Mensinga 2-0
w10 D Smids * F van de Wal 2-0
w11 N Seine S Brink * 0-2
w12 S de Vries W Oudhuis * 0-2
w13 W Verhagen K van Langen * 0-2
w14 F Aarts * Y Westenburger 2-0
w15 E Roeper * J van de Wal 2-0
w16 F Groot C Jong * 1-1
w17 Th Luit T Kuipers * 0-2
w18 L Terweyden S van Randen * 0-2
W19 N Leemberg J Geluk 2-0
w20 MA Koopmanscha* E Mwenedata 2-0
w21 D Van Haaster M van Leenen * 0-2
w22 B Borst A Rood * 0-2
       
RONDE 1
     
w23 C Filmer D Bleeker * 0-2
w24 M Janmaat G Verhagen * 0-2
w25 R Koopmanschap R Wijnker * 1-1
w26 J Algra Th Tesselaar * 0-2
w27 D Dam Mike Koopmanschap * 0-2
w28 R Coster B van Straten * 0-2
w29 M Mensinga E van Kampen * 0-2 
w30 B Groot J Groeneweg * 2-0
w31 R Emmaneel R Mooser * 0-2
w32 D Smids I de Jong * 0-2
w33 S Brink * W Oudhuis 2-0
w34 K van Langen * F Aarts 0-2
w35 E Roeper F Groot 0-2
w36 T Kuipers * S van Randen 1-1
w37 N Leemberg * Maurice Koopmanschap 2-0
       
RONDE 2
     
w39 Guido Verhagen Dave Bleeker 2-0
w40 Theo Tesselaar R. Koopmanschap 1-1
w41 Benno van Straten Mike Koopmanschap 0-2
w42 B Groot Erik van Kampen 0-2
w43 I de Jong Richard Mooser* 1-1
w44 F Aarts Stan Brink 0-2
w45 S van Randen Frans Groot 2-0
w46 vrij Nico Leemberg 0-2
       
RONDE 3
     
w47 Guido Verhagen R. Koopmanschap 2-0
w48 Mike Koopmanschap Erik van Kampen 1-1
w49 Ivo de Jong Stan Brink 2-0
w50 Sierd van Randen Nico Leemberg 0-2
       
RONDE 4
     
w51 Guido Verhagen Erik van Kampen 2-0
w52 Ivo de Jong Nico Leemberg 2-0
       
FINALE
     
w53 Guido Verhagen Ivo de Jong 2-0

BERKMEERCUP

VOORRONDE
     
w54 vrij Ma Koopmanschap  
w55 T Kuipers Elmar Roeper 2-0
w56 K van Langen Willem Oudhuis 0-2
w57 Danique Smids Rene Emmaneel 0-2
w58 J Groeneweg Mitchel Mensinga 2-0
w59 Roy Coster Dick Dam 1-1
       
RONDE 1
     
w60 Ma Koopmanschap J Algra  
w61 Timo Kuipers Ritchie Wijnker  1-1
w62 Willem Oudhuis Mees Janmaat 2-0
w63 Rene Emmaneel Co Filmer  1-1
w64 Jan Groeneweg B Borst 2-0
w65 Dick Dam D van Haaster 2-0
w66 E. Mwenedata J Geluk 2-0
w67 L Terweyden Th Luyt 2-0
w68 C Jong J van de Wal 2-0 
w69 Y Westenburger W Verhagen 0-2
w70 S De Vries N Seine 0-2
w71 F van der Wal R Mensinga 0-2
w72 J Muys S Janmaat 0-2
w73 S Appel D Fagel 0-2
w74 J Tol B Thier 2-0
w75 T Smids M. Farez 0-2
       
RONDE 2
     
w76 Ma. Koopmanschap Timo Kuipers 0-2
w77 WIllem Oudhuis Rene Emmaneel 0-2
w78 Jan Groeneweg Dick Dam 1-1
w79 E. Mwenedate L. Terweijden 2-0
w80 Coen Jong W. Verhagen 2-0
w81 Niels Seine R. Mensinga 2-0
w82 Sem Janmaat D. Fagel 2-0
w83 Jessica Tol M. Farez 2-0
       
RONDE 3
     
w84 Timo Kuipers Rene Emmaneel 0-2
w85 Dick Dam E. Mwenedata 2-0
w86 Coen Jong Niels Seine 0-2
w87 Sem Janmaat Jessica Tol 2-0
       
RONDE 4
     
w88 Rene Emmaneel Dick Dam 2-0
w89 Niels Seine Sem Janmaat 0-2
       
FINALE
     
w90 RENE EMMANEEL Sem Janmaat 2-0

Kampioenen tot nu

JAAR

NAAM

2012 Guido Verhagen
2013 Mitchel Mensinga

Winnaar SNA-Cup bekend

Het was weer een spannende strijd maar er kan er natuurlijk maar één de beste zijn. Lees verder om te weten te komen wie er geeft gewonnen.

  SNAcup  
           
Voorronde   w1 Rene Emmaneel Daan v Os 2-0
    w2 Maarten v Ammers Jan Groeneweg 0-2 
    w3 Wart Verhagen Jan Algra 0-2
    w4 Co Filmer Dave...

Continue Reading

Beker loting bekend!

Trommel loting

Na uren zwoegen om die vermaledijde briefjes met de namen in een kokertje proppen, kon onze vermaarde wedstrijdleider - Bertus Groot - dan eindelijk het wiel laten draaien om het lot te laten beslissen wie dit seizoen elkaar zal treffen in de bekercompetitie. 

Na een paar keer draaien...

Continue Reading

Bekercompetitie

Het bekertoernooi speelt zich gelijktijdig af met het clubkampioenschap.

De partijen die hiervoor gespeeld worden tellen ook mee in de ranglijst van het clubkampioenschap.

Gelijk aan het algemeen gebruikte systeem voor bekerwedstrijden in andere sporten, worden ook met dammen op basis van...

Continue Reading